بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 46

4,713 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول جولف فيلا مستقلة في سيتي جيت – تقسيط 8سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول جولف في سيتي جيت – تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٢١٢٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في The MarQ Gardens – القاهرة الجديدة

    Selection Code logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٩٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع بإطلالة ساحرة على البحيرة ليك فيو

    Arabia For Real estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٥٠٧٬٦٧٢ جنيه

    فيلا 280م بفيو مفتوح علي واجهتين استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحة كبيرة وبأقل سعر- بحري واستلام فوري

    Right Direction logo image

5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١٠١٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك فيلا جاهزة للاستلام وسط المساحات الخضراء

    Impact Investments logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر موقع مميز سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كاملة التشطيب للبيع بسعر مميز

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٩٧ متر مربع

    ١٤٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 456 م متشطبة للبيع بسعر و موقع مميز

    AK Circle logo image

5

    6

    ٤٦٥ متر مربع

    ١٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الجولف بمقدم 5% في سيتي جيت ديار القطرية

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الجولف بمقدم 5% في سيتي جيت ديار القطرية

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٣٬٦٠٨٬٦٠٩ جنيه

    فيلا كورنر لقطه بأقل سعر بماونتن فيو أستلام فوري

    Impact Investments logo image

5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP ع شكل قصر فاخر ع اكبر جولف ب 3 وجهات

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة فيلا للبيع في موقع متميز بالقاهرة الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله بسعر ممتاز وڤيو لاند سكيب بحري صريح !!

    Makanak Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٨٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 518م للبيع بالم هيلز القاهرة

    Premier Property logo image

6

    7

    ٥١٨ متر مربع

    ٨٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا بأقل سعر في السوق موقع مميز جدا

    Makanak Investments logo image

4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٧٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصله افضل موقع فى كمبوند اورو باتيو

    DOT HOME logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٣ متر مربع

    ٩٣٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في كمبوند ديار المخابرات التسعين

    M.S.K Real Estate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٢٬٦٤٢٬٤٠٩ جنيه

    فيلا فاخرة 594 متر فيو البارك الرئيسية باقل سعر

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    6

    ٥٩٤ متر مربع

    ١٢٢٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقيه للبيع في ليان بأقل سعر في السوق

    Fortune Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١١٦٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع في ميفيدا بموقع وسعر مميز

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ١٥٩٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقله للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

6

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 6 غرف للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

6

    6

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٩٥٬٥٩٩ جنيه/متر مربع