بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 46

4,468 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 100الف بالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستون بارك التجمع الخامس بالتفسيط

    Oaks Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مطلة على البحيرة تسليم 2027 - تلال ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٦٢ متر مربع

    ٧٠٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن نصف تشطيب في سيتي جيت سافاير

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١٢٣٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للتسليم ثالث صف من ملاعب الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٣٨٤ متر مربع

    ١٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٤٤١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سريعاً: سكاي فيلا فاخرة مع رووف وإطلالة خلاب

    clear scope logo image

3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية-فيلا فاخرة-بتلال إيست بجوار بالم هيلز

    clear scope logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    20% خصم للكاش وبالتقسيط حتي 7سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٢١٠٬٦٨٥ جنيه

    فيلا مستقلة في Taj City بمقدم وأنظمة سداد مميزة

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٨٣٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3/4 تشطيب للبيع في ستون بارك بمساحات فاخرة

    clear scope logo image

7

    7

    ٩٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون متشطبة للبيع ستون بارك فيو مفتوح

    clear scope logo image

5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع – كمبوند زيزينيا

    RE/MAX 1st Choice logo image

    زيزينيا للإسكان العائلي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو مطلة على البحيرة

    متصدر

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٤٥ متر مربع

    ٥١٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام فوري - ماونتن فيو اي سيتي باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 440م استلام فوري للبيع فى سوديك ڤيليت

    TREX logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول على ملعب الجولف في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٢٤٧٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فستيفال سيتي (CFC) - القاهره

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن في CFC التجمع للبيع مجموعه الفطيم

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ٨٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فستيفال سيتي (CFC) - القاهره

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن في CFC التجمع للبيع مجموعه الفطيم

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ٨٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٤٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا متشطبة للبيع بمقدم 1,5%فقط+اقساط 12 سنة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٥٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% و اقساط على اطول فتره سداد باميز موقع

    Square real estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز موقع 5%مقدم و اقساط على اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 325متر استلام فوري برايم لوكيشن اوبن فيو

    Square real estate logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

4

    4

    ٤٩٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع