بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 45

4,468 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزه بمساحة 608 م في بالم هيلز

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا بجاردن استلام فوري في ماونتن فيو 3

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤١٦ متر مربع

    ٣٨٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز نيو كايرو ب2 غرفه ناني

    Prime Company logo image

6

    7

    ٥١٨ متر مربع

    ٥٣٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع متميز تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٧٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 نوم تقسيط 8 سنوات -بجوار النادي الاهلي

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٩١٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا حصرى 670 متر متشطبة بحمام سباحة خاص موقع مميز

    MD Signature logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٧٠ متر مربع

    ١٨٢٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص فى سيتى جيت قلب الجولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٢٩٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه_فيلا مستقلة في لي روا

    Homy Real Estate logo image

5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 620 م ارض 750 متر فى ليك فيو DUSIT موقع مميز

    MD Signature logo image

6

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ١١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣١٬٥٩٢٬٥٠٤ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في ستون بارك

    Treasure Real estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمساحه كبيره وسعر مميز بفيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باحسن سعر مستقله اول صف على الجولف - سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلةبمساحة 440 م في بالم هيلز التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في الشويفات فيلا للبيع 3 ادوار 6 غرف نوم

    New Avenue Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ٣٣٤م ٤ غرف نوم موقع مميز استلم الان

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ليان استلام فوري بافضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أسرع واحجز فيلا أحلامك في قلب تلال إيست بڤيو مائي

    clear scope logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع| تاون هاوس كورنر بموقع مميز في ليان ريزيدنس

    Next Door Consultancy logo image

3

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستون بارك التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله-سعر ممتاز استلام فورى وموقع مميز للبيع

    East wing logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 100الف بالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستون بارك التجمع الخامس بالتفسيط

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مطلة على البحيرة تسليم 2027 - تلال ايست

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٦٢ متر مربع

    ٧٠٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن نصف تشطيب في سيتي جيت سافاير

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١٢٣٬٠٥٦ جنيه/متر مربع