بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 50

4,468 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٤٩٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز في مرحلة سيلينا -swan lake

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٨٨ متر مربع

    ١٢٨٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 653 م-استلام فوري-موقع مميز-Swan Lake

    AK Circle logo image

4

    5

    ٦٥٣ متر مربع

    ١٢٥٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بموقع ممتاز واقل من القيمه السوقيه !!

    Makanak Investments logo image

4

    4

    ٦٦٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة أستلام فورى في ماونتن فيو أي سيتي

    I-Zone logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٠٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميفيدا للبيع فيلا متشطبه بالفرش والتكييفات

    Zein for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج H موقع متميز جدا وجه بحري

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٤٨٦ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة اقل من سعر السوق جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقلة استلام فوري في كريك تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    الكازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سيتي جيت التجمع الخامس جاهزة للاستلام

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بتشطيب مودرن للبيع في كمبوند ميفيدا

    Picky Properties logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ٢٠٧٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا للبيع في قلب التجمع باقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥١٦ متر مربع

    ٦٠٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سيتي جيت التجمع الخامس جاهزة للاستلام

    متصدر

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٠٤٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف تاج سيتي بالسعر القديم استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٥٣٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس سوبر لوكس للبيع في ميفيدا

    Zein for real estate logo image

4

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع في لافيستا استلام سنتين فقط

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٢٣٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باتيو تاون استلام سنتين متشطبة تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف نصف تشطيب استلام 2026 ماونتن فيو 1.1

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٩٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل للبيع تشطيب سوبر لوكس

    A+ Property logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٩٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بحمام سباحه و اسانسير للبيع فقلب ميفيدا

    A+ Property logo image

4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ٢١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة فيلا مستقلة ماونتن فيو 1.1 للبيع

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة |

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ١١٣٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ستاندالون استلام فوري باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو مميز متشطب بسعاده وقسط 7س بالتجمع.

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سولانا إيست – القاهرة الجديدة

    Flag square Real Estate logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون متشطب في قطاميه هيلز

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع