بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 13

4,456 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالوان استلام فوري ريسيل بسعر من هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥١٨ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر فيلا مستقلة 5 غرف صف أول جولف – تقسيط 8 سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه للمعاينه بموقع مميز جدا

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري موقع مميز اقل من سعر الشركة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند لافيستا اقساط على 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

5

    3

    ٤١١ متر مربع

    ٧٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٨٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز مستقل - الصف الثاني على ملعب الغولف

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٦١٤ متر مربع

    ٧٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٩٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن في موقع مميز مع مسبح

    Spade consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البول دايركت استلام فوري فيو لاند سكيب

    Egypt Best Properties logo image

7

    7+

    ٧٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي مساحة 620م للبيع بسعر اقل من الماركت

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالتقسيط في موقع مميز بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٥٥٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون سيتي جيت صف ثالث جولف للبيع

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون فى لافيستا قسط على 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اسوار ريزيدانس -القاهرة الجديدة

    Eastmark logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٥٣٣ متر مربع

    ٨٠٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيلا للبيع مباشرة على البحيرة في ليك فيو

    Masar Real Estate logo image

5

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ديجار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى لافيستا باتيو هيلز فى التجمع

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٧٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نص مفروش بالاجهزة 600م + مسبح بيع ليك فيو

    Horizon Estate logo image

6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باتيو هيلز من لافيستا فى التجمع

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬١١٧٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز وعلى بُعد خطوات من ملعب الجولف

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع