بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس

4,432 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندرن استلام فوري بفيو مميز mv icity

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤١٢ متر مربع

    ٣٩٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل ستاند علي الاطلاق موقع متميز جدا بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بأفضل تصميم و موقع مميز في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٣٣٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل علي مساحات خضراء في بالم هيلز قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٨٤٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقية نصف تشطيب بإطلالة مميزة في كمبوند سيتي

    Arabia For Real estate logo image

4

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١١١٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • سيتي جيت نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    1 - 5 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالم هيلز القطامية اكستينشن

    Arabia For Real estate logo image

3

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كبير بيطل على مساحات خضراء فيو مفتوحه

    New Avenue Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ٨٨٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب للبيع جاهزة للسكن ماونتن فيو 1

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تسليم سنتين امام هايد بارك قسط 10 سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحرى فى أميز موقع فى التجمع بأقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٧٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٦٨٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 4 غرفة

  • 6

    فيلا

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندرن استلام فوري بفيو مميز mv icity

    4C Real Estate logo image

4

    3

    ٤١٢ متر مربع

    ٣٩٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٨٧٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون مقدم وتكمله اقساط في زد ايست

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١١٢٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا ارضي بحديقة للبيع استلام فوري ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٥٨٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة | حمام سباحة وجاردن | سوان ليك

    Smart Home logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر بارك فيلا 325م استلام فوري موقع مميزالان

    Bright logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2مليون=(فيلا 290م+3ادوار+اجمدفيو مفتوح+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فلة مستقلة استلام فوري-أرخص سعر بفيو بحري مميز

    Right Direction logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن في سيتي جيت

    Premier Property logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٧٬٩٠١٬٩٧٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة للبيع في جارنت سيتي جيت

    Premier Property logo image

4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بكمبوند زيزينيا الجامعة الامريكيه

    El Hefny Group logo image

    زيزينيا للإسكان العائلي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬١٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • برايف - تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٨٦٬١٤٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company

    4 - 6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف سيتي جيت الصف الثالث للجولف فيو جولف

    Global Marketing Real Estate logo image

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه امتلك فيلا منفصله في افضل موقع واقل مقدم

    Tradmark Real Estate logo image

7

    7

    ٥٤٢ متر مربع

    ١٣٨٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون ٣٦٣م بإطلالة مفتوحة في سيتي جيت

    Premier Property logo image

5

    5

    ٣٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣١٬٢٠٥٬٢٣٥ جنيه

    فيلا ٣٢٥م جاهزة بإطلالة مفتوحة في سيتي جيت

    Premier Property logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي الجولف مباشرة فسلا مميزه ٦١٤ م للبيع

    Premier Property logo image

5

    6

    ٦١٤ متر مربع

    ٧٨٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • جايد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Qatari Diar

    4 - 5 غرفة