بيوت و فلل للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

89 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4.000.000 = تاون هاوس كورنر فيو مفتوح اميز مرحله

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز موقع فيلا في الكمبوند 3 ادوار بتقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل مقدم في اي سيتي التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع جديد فيلا للبيع في ماوتن فيو اي سيتي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم600الف اي فيلا جاردن ماونتن فيو بجوار ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو هايد بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٩٢١٬٧١٤ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو هايد بارك

    2 - 3 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون للبيع جاهزه للمعاينة 1170 متر في ك

    Property Hills  One logo image

7

    7

    ١٬١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو متشطبة فوري

    Houseology logo image

3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٦٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري بأقل سعر في ماونتن فيو

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ٦٧٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام قريب بأميز لوكيشن مع ماونتن فيو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بفيو كامل على سنترال بارك 3 طوابق

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب مع حمام سباحة في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3.000.000 = تاون هاوس كورنر فيو مفتوح اميز مرحله

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل بسعر اقل من الماركت في التجمع الخامس

    clear scope logo image

3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار بفيو عظيم علي الجولف دايركت بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (تاون هاوس) 203م للبيع | ماونتن فيو هايد بارك

    Circle Realestate logo image

4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٢٣٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا ارضي بحديقة للبيع استلام فوري ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٥٨٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري (3 ادوار) شايفة فيو كامل على Park

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو عظيم علي الجولف دايركت 3 ادوار 15سنه قسط

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٩٤ متر مربع

    ٥٦٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape توين اقساط 6 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن استلام فوري بالسعرالقديم ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥٩٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن موقع مميز فوري بسعرقديم ف ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر اي فيلا جاردن كورنر الترا سوبر لوكس

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٧٩٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3.000.000 = تاون هاوس كورنر فيو مفتوح اميز مرحله

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه ٧٠٠م على حديقه الرئيسه هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

4

    7

    ٧٣١ متر مربع

    ٧٣٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري (3 ادوار) شايفة فيو كامل على Park

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

ما يميز السكن في فلل للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

فلل للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

يبحث العديد من العائلات وكبار رجال الأعمال وحديثي الزواج عن فلل للبيع في ماونتن فيو هايد بارك لأنه واحد من أكبر المجمعات السكنية في القاهرة الجديدة فهو تابع لشركة ماونتن فيو، أكبر وأنجح الشركات العقارية المصرية. وهو الأمر الذي يضمن لسكان الكمبوند نمط حياة فريد من نوعه تقدمه فريق إدارة متعدد الجنسيات يتمتع بخبرة محلية وعالمية، مما يعطي مشروعات ماونتن فيو تميز وإبداع لا مثيل له يجذب كل من يبحث عن معايير خاصة وخدمات عالية الجودة.

ويوفر ماونتن فيو هايد بارك التجمع الخامس الحياة المثالية التي تتمتع بالهدوء والسلام في جو صحي وراقي لكل الفئات العمرية لتحقيق التناغم والانسجام بين ساكني الكمبوند الذين يتمتعوا بمستوى فكري وثقافي عالي لتحقيق صداقات وجو أسري مريح في الكمبوند وهو أمر يصعب تحقيقه في أي مكان آخر.

وتم بناء كل فيلا للبيع في ماونتن فيو هايد بارك بشكل يعطيها إطلالة مميزة على البارك حتى تعطي كل ساكن الخصوصية التامة وراحة البال مع أجمل المناظر المعمارية التي بنيت على طراز معماري أمريكي فريد من نوعه في مصر.

يتميز الكمبوند بموقع مميز في شارع التسعين على مساحة 200 فدان حيث يبعد خمس دقائق عن المقر الجديد للجامعة الأمريكية وعلى بعد دقيقتين من الطريق الدائري الرئيسي بالإضافة إلى محور المشير طنطاوي، وطريق السويس مما يربط الكمبوند بوسط المدينة ليسهل الوصول إلى معظم مناطق القاهرة في أقل وقت زمني وهو الأمر الذي يجذب العديد من الأفراد إلى البحث عن فيلا للبيع بماونتن فيو التجمع الخامس.

تعرف على اسعار فيلات ماونتن فيو هايد بارك التجمع الخامس

اسعار فيلات ماونتن فيو هايد بارك التجمع الخامس