بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 17

505 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٣٠٠ متر نصف تشطيب فى الشروق ٢٠٠٠

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاون هاوس في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن و المعاينة فيلا 3 ادوار لافيستا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 276م بسعر 30 مليون بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٢٢٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا فورى برايم لوكيشن لافيستا برايم شروق

    Impact Investments logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة على الاستلام بالتقسيط فى الباتيو الشروق

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ١٠٩٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل /وصال متشطبة سوبر لوكس بالفرش بسعر لقطة

    Impact Investments logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخصم كبير فى الشروق بأقل سعر جاهزة للاستلام

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 270م برايم لوكيشن بالسعر القديم فورى بالتقسيط

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا بالسعر القديم فى لافيستا فورى عالمفتاح

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠٦٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٩٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله كورنرفي حي الوزراء بالشروق استلام فوري

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ١٣٦٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 255م استلام فوري في حي الوزراء في الشروق

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فورى فى الشروق بأقل سعر جاهزة عالمعاينة

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٢٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري في حي الوزراء في الشروق

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٨٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فورى بمقدم 5 مليون فى الباتيو 5 ايست الشروق

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٦٦٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر استلام فوري+بحري بالكامل بجوار مدينتي

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٠٩٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا برايم لوكيشين+استلام فوري+بالتقسيط+بجوار bue

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٤٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند وصال بسعر لقطة

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرفيلا بمساحه كبيره باقل سعر استلام فوري فيو مميز

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٨١٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلابفيو مميز+استلام فوري+في قلب الشروق بجوار bue

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٢٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في الشروق في الباتيو5ايست استلام فوري

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٢٠٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في الباتيو فيو مفتوح استلام فوري بخصم

    Impact Investments logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٩١٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٢٦٢٬٤٠٠ جنيه

    فيلا خصم 20% فيو جاردن استلام فوري ف الباتيو برايم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٩١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لوكيشين مميز في قلب الشروق استلام فوري بالقسط

    Impact Investments logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ١١٤٬٠٢٦ جنيه/متر مربع