بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 9

505 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع في كمباوند الباتيو 5 ايست

    Engaz Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون استلام فوري و متشطبه في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    7

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بخصوصيه كامله خصم مميز في حي الوزراء

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة متشطبة بالباتيو 5 راقيه جدا

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    5

    ٣٧٦ متر مربع

    ٨٧٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كواترو بحري متشطبه في كمبوند باتيو 4

    الباتيو 4, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري فيو بحري ع البسين

    Engaz Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 212م بمقدم 920الف و اقساط حتي 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن استلام فورى قسط 3شهور مليون-كاش18م

4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٤٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الباتيو 5 ايست في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

4

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٥٧٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا جاهزه للمعيشه من لافيستا في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون اسلام فوري و متشطبه بالكامل في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا جاهزه للمعيشه من لافيستا في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع4.950.000 أوكاش19.830.00

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢١٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٢٧٥ م - تسليم فوري بمقدم ٢٠٪ فقط بدون عموله

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ٣٩٠م للبيع في باتيو الشروق تسليم فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - باقل سعر استلام فورى

    Engaz Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة للبيع باقل سعر استلام فوري

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع في بسعر تجارى 220 م

    Engaz Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع - التراسوبرلوكس - فيو بول

    Engaz Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمباوند سبرينجز حسن علام بمدينة الشروق

    Smartex logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    7

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بييع أقل سعر لستاندألون متشطب تشطيب لاكچري

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو بجاردن واسعة وتسهيلات في معادي فيو

    Next Door Consultancy logo image

4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٥٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعرلقطة في كمبوند سبرينجز الشروق

    Pylon investment logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع في كمبوند وصال في الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند فيفينس الشروق

    Pylon investment logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع