بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 14

505 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا413م باقل من سعر السوق بسوديك تسليم2027_قسط10س

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ١٥٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥١٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م فوري بـ27 مليون كاش او 5 مليون مقدم

    الباتيو 4, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥١٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م فوري بـ27 مليون كاش او 5 مليون مقدم

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في باتيو 4 الشروق، موقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو 4, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى ع طريق السادات مقدم 7م-كاش 28م

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٣٤١ متر مربع

    ٢٠٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بمقدم 9,5 مليون في كمبوند البروج

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    2

    ٤٣٤ متر مربع

    ٢٢٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا ستاندالون للبيع في البروچ استلام فوري

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف البروج الشروق استلام فوري تقسيط ل 8س

    Property Hills  One logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٤٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب راقي جاهزه ع السكن فورا باكبر نسبه خصم

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٢٣٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة استلام فوري باقساط ف كمبوند ساكن

    Egypt Best Properties logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٤٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي اكبر فيو في مشروع جاهز للمعاينه بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر تسليم فوري بموقع مميز في سبرنج الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا جاهزه للمعيشه في الشروقمن لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٥٣٥٬٣٦٠ جنيه

    للبيع في مشروع البروج فيلا مستقل للبيع بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٤٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بتشطيب سوبر لوكس بكمبوند البروج

    Premises logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٩ متر مربع

    ٧٠٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن، تشطيب كامل، مع حمام سباحة

    Smartex logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٦٧٤ متر مربع

    ٤٤٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن كاملة التشطيب بأقل سعر

    Smartex logo image

    النخيل, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٨٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٩٥٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع في لافيستا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

5

    2

    ٢٩٢ متر مربع

    ٢٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون اسلام فوري و متشطبه بالكامل في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا توين استلام فورى بسعر تجارى عن سعر السوق

    Engaz Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع فوري متشطبه ومفروشه في الشروق من المالك

    Catchers investment logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن مرحلة فيلآت اكبر مساحة فيلا -مفروشه بالأجهزه

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٤٣٨ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مقسمه شقق - استلام فوري - تشطيب خارجي مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    7+

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينه الشروق في كمبوند ماي فير

    Engaz Real Estate logo image

    ماي فير ريزدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري ف البروج بسعرلقطة

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٤١٬١٣٩ جنيه/متر مربع