بيوت و فلل للبيع في كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة

539 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري اكبر مساحه في لافيستا

    Spade consultancy logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تشطيب كامل فيو مفتوح لاندسكيب ولاجون

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مقدم 2,5 مليون - جاهزه فوري و متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ( 240م ) بمقدم 2,6 مليون + حمام سباحه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا=(5 غرف+3ادوار+تشطيب كامل+مقدم 1,100,000)

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • فينشي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,فينشي

    3 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 420متر جاهزه للمعاينه تشطيب فاخر بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,700,000=اميز فيلا(5 غرف +3ادوار+تشطيب كامل)

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب2,600,000 تعاقد (261 متر +3ادوار+تشطيبVIP)

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٦١ متر مربع

    ٩٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة متشطبة و تقسيط ١٠س تقدر تعاينها الان...

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة الترا سوبر لوكس 4غرف لافيستا سيتي

    Property Hills  One logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • ذا كليف في إل بوسكو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ال بوسكو

    3 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,700,000=اميز فيلا(5 غرف +3ادوار+تشطيب كامل)

    Falcon for Real Estate logo image

5

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 310 متر 4غرف في لافيستا قسط حتي 10سنوات

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب5%مقدم فقط عاين الفيلا مع الشركه السعوديه المصريه

    متصدر

    GCR Developments logo image

3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٦٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone مع لافيستا بالعاصمة بمقدم 5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٩٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع استلام فورى فى لافيستا سيتي

    Roots Real Estate logo image

6

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ميدوز إل بوسكو

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Misr Italia

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٨٠٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone مع بالم هيلز بمقدم1.5% بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    فيلج كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٥٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز يطل على اللاندسكيب لا فيستا

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠١ متر مربع

    ١٥٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز يطل على اللاندسكيب لا فيستا

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٦٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٦٥٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن الان بمقدم 10%بالعاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

5

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٦٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فى السوق فيلا مودرن بموقع مميز للبيع

    East wing logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ريفان

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٩٬٧٥٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Eltaamer Arabian
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ريفان

    1 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من نوع C2 بسعر أقل من سعر السوق بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من السوق فيلا مستقلة في لا فيستا سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الباتيو جادي استاندالون فيو لاند سكيب

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٤١١ متر مربع

    ٢٤٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٢٦٩٬٧٢٩ جنيه

    فيلا 185م كورنر واخدهVIP لوكيشن استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن(ارضي+اول+روف+جاردن)تشطيبsuperluxeباقساط

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٣١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • رودس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Plaza Gardens
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رودس

    2 - 4 غرفة