عقارات للبيع في الحي السادس, صفحة 44

1,348 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٩٬٧٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل كورنر موقع مميز اقل سعر متشطبة سوديك است

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل فوري باقل من ماركت سوديك ايست 245م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل فوري سوديك ايست بحري موقع مميز SV 270م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاQV ريسيل باقل سعر متشطبة استلام فوري سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة كورنر ريسيل امثز فيو افضل سعر سوديك است

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بحري 100% فوري بجاردن فيو فلل سوديك فلل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل جاردن موقع مميز فوري سوديك ايست افضل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة موقع مميز ريسيل استلام فوري سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت في سوديك ايست شقة ريسيل فوري على فيو

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة ارض فيلا في سوديك ايست ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست شقة ريسيل متشطبة كورنر فيو لاندسكيب

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا QVاستلام فوري في كمبوند سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت توين متشطب ريسيل فوري في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في سوديك ايست ازاليا متشطبة مطبخ بحري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل للبيع في سوديك ايست استلام فوري على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا QV ريسيل فوري في سوديك ايست ايست موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٦٣٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست دوبلكس روف ريسيل استلام فوري متشطب

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري ريسيل في سوديك ايست استلام فوري على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند سوديك ايست شقة متشطبة فيوو فللفوري ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي فيو لاندسكيب استلام فوري في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست اازالية شقة ريسيل فوري في لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب للبيع بسعر مميز فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميديل متشطب ريسيل فوري سوديك ايست بالتكيفات

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    كورنر شقة متشطبة ريسيل في لوكيشن مميز سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٤٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل فوري 284م في موقع مميز في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٦٣٬٣٨٠ جنيه/متر مربع