عقارات للبيع في الحي السادس, صفحة 40

1,348 عقارات أخرى
  • 12

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين ريسيل في سوديك ايست استلام فوري موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي ريسيل لوكيشن مميز في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فيو لاندسكيب متشطبة بالكامل سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في لوكيشن مميز متشطبة في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر ريسيل فيو لاندسكيب فوري في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٥٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو لاندسكيب سوديك ايست ريسيل استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيلا للبيع في سوديك ايست متشطب

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم وحدتك الان متشطبة في ارقي مشاريع سوديك

    Selection Code logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سوديك تكملة اقسط ريسيل فوري متشطبة

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٩٤٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون كورنر ريسيل فوري في لوكيشن مميز بحري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا XV في سوديك إيست | استلام فوري | موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٨٣٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاSV ريسيل بحري فوري في سوديك ايست 270م اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل في سوديك ايست تمكلة اقساط على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٨٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا XV ريسيل في سوديك ايست فوري موقع مميز جدا

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٨٣٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس بموقع مميز في سوديك إيست ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز 3 غرف نوم – سوديك إيست ريسيل متشطبة

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٤٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم 80٪ تشطيب في سوديك إيست ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 234م 3غرف في سوديك إيست موقع مميز ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف في سوديك ايست ريسيل فوري تكملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست فيلاQV ريسيل استلام فوري في موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 3 غرف بسوديك إيست استلام فوري ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٩٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف موقع مميز فيو لاندسكيب ريسيل سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٩٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل فيو لاندسكيب في سوديك ايست متشطب فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سوديك إيست – موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا MV للبيع في سوديك إيست – موقع مميز ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع