عقارات للبيع في بلوم فيلدز, صفحة 24

959 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م (المقدم : 4,247,000) للبيع في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٩٬٢٣٦٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب كامل | المستقبل سيتي| تقسيط 9 سنين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٣٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة 76م جاهز للاستلام في بلومفيلد بسعر مميز

    Realpals Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو 1 غرفة جاهز للاستلام في بلوم فيلد

    Realpals Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٤٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة 76م تشطيب كامل بحري في بلومفيلدز

    Realpals Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م اقل مقدم في بلوم فيلدز المستقبل

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م للبيع في ماونتن فيو اميز لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م للبيع في ماونتن فيو اميز لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٩٩٬٠٦٦ جنيه

    شقة مميزة في بلومفيلدز مع جراج للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Beltone logo image

2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٣٧٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون للبيع بسعر مميز بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة كبيرة 3 غرف للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بلووم فيلدز شقة 76م جاهزة موقع مميز نصف تشطيب

    LEVERAGE logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٥٬٦٥٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري بجوار مدينتي باقساط لحد11س

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 241م-بلوم فيلدز open view باقل سعر

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤١ متر مربع

    ٣٣٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فوري بأقل سعر في بلوم فيلدز قسط 11 سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في بيتا جرينز المستقبل 30% علي 3س

    BETA EGYPT logo image

5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في ماونتن فيو أليفا سيتي

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م للبيع في ماونتن فيو اميز لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 4 غرف استلام فوري و اميز لوكيشن

    Smart Step logo image

4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري سكاي دوبلكس بجوار مدينتي و قسط لحد 11 س

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام موقع مميز في مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٥م بإطلالة مفتوحة جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ططوير مصر-بلومفيلز-شقه غرفه1-نصف تشطيب

    Premises logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع