عقارات للبيع في حى اللوتس

498 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١١٬٣٧٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة 210م برووف بجوار الجامعة الأمريكية

    Aqar Misr logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في اللوتس – التجمع الخامس

    Scout Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبييع باللوتس الجنوبية استلام فوري

    Scout Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في اللوتس الجنوبية تجمع خامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 123م جولدن سكوير اللوتس الجنوبية

    M.S.K Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • ايسولا سينترا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى اللوتس,ايزولا سنترا

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م اللوتس الجنوبية التجمع الخامس بحري

    M.S.K Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوبر لوكس للبيع في اللوتس الجنوبية

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سوبر لوكس بالتكييفات والمطبخ في اللوتس ا

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اللوتس الجنوبي التجمع الخامس 148م

    M.S.K Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بمدخل خاص وحديقة في اللوتس الجنوبي

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٧٬٩١٢ جنيه

    للبيع شقة بموقع مميز تشطيب كامل بالتجمع- بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٩٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي في اللوتس بحري تشطيب الترا سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اللوتس الشمالية ثالث نمرة من التسعين

    AMG. logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن بتشطيب Super Luxاللوتس الجنوبية

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهز للسكن متشطب بالكامل للبيع في اللوتس

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى اللوتس ثاني نمرة من التسعين الجنوبى

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٢٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بانوراما للبيع باللوتس الشمالية

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجنوبية قريبه من مجمع النوادى

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي للبيع في اللوتس الشمالية قريبه من مجمع ا

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل بأقل من سعر الشركة اقرب استلام

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٥٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة أمامية دقيقه من التسعين الجنوبي

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م تشطيب سوبر لوكس باللوتس الجنوبية

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب جاهز في حى اللوتس

    We are consultancy logo image

    سكاي فيو بريميير, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٢٩٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس شقة استلام فورى علي حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن بحري - اللوتس الشمالية

    LevelA logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع