عقارات للبيع في حى الاندلس, صفحة 23

816 عقارات أخرى
  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في عمارات الاندلس - حى الاندلس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار ماونتن ڤيو قريبة من الجامعه الامريكيه

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريبه من مسجد الشرقاوي ومول نجمة هليوبلس

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على بعد دقيقه من محور محمد نجيب ونجمة هليوبلس.

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في عمارات الاندلس - حى الاندلس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من مفيدا و الهايد بارك و 90 الجنوبى

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بجوار كمبوند قطامية ديونز والتسعين

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاني نمره من محمد نجيب والتسعين الجنوبي متشطبه

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على محور محمد نجيب مباشرةقريبه من نجمة هليوبلس

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١١٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 5 غرف بالأندلس 2 استلام فوري

    Al Ofok Investment logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بتشطيب كامل للبيع في Regents Park

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر الأندلس أرضي أمامي مميز

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بالاندلس185 متر بالقرب من مونتن فيو

    Aqar Share logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف–الأندلس 1/2 نصف تشطيب–استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع –3 غرف بحديقة في الأندلس 1 استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195 متر للبيع 3 غرف– الأندلس، تشطيب سوبر لوكس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار مسجد الشرقاوي وبالقرب من 90 الجنوبى

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري, دقيقه من هايد بارك

    Fam Egypt logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أمام إعمار ميفيدا مباشرة تانى نمرة من شارع التسعين

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م نص تشطيب الاندلس العائلى التجمع ال5

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أستثماري لقطه بجوار AUC بالتجمع قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٥٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    بناية كاملة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار كمباوند قطامية ديونز وقريب من هايد بارك،

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في الأندلس 1 بفيو جاردن

    Al Ofok Investment logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في الأندلس1فيوناصية بانورما

    Al Ofok Investment logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بموقع و اقل سعر للبيع في ريجنتس بارك

    El Kateb Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع ف الأندلس 1 في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل تشطيب بكمبوند ريجنسي بارك

    Gold Routes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع