عقارات للبيع في حى الاندلس, صفحة 22

816 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حي الأندلس الجديد، منطقة الأندلس

    Soul Properties logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية للسكن الراقي أو الاستثمار في الأندلس 2

    Feeds logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دار مصر الأندلس 130م أرضي جاهزة للسكن

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172م 3 غرف أمام قطامية ديونز

    The Map Investments logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في كمبوند ريجينتس بارك موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر أرض المعارض 115م دور رابع

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر أرض المعارض 115م دور ثاني

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر التجمع الثالث 115م أرضي مميزة

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م للبيع سكن مصر الاندلس فيو مفتوح

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٢٩٬١٥٠ جنيه

    شقه156م بمقدم 10% قسط علي 8 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٩٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه و مفروشه بالكامل في ريجنس بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع ريجنتس بارك

    Horizon Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز أمام ماونتن فيو وميفيدا- نصف تشطيب

    Selective logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجوار الجامعه الامريكيه بجوار هايد بارك قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نصف تشطيب- استلام السنة القادمة - موقع مميز

    Selective logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا للبيع في الاندلس 1 التجمع الخامس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٥٬٧٥٢٬٥٠٠ جنيه

    دوبلكس بالأندلس 2 بحديقة 90م

    Al Ofok Investment logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ريجنتس بارك مساحة مباني 301م²

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠١ متر مربع

    ٧٦٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في عمارات الاندلس - حى الاندلس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قريب جدا للجامعة الامريكية و التسعين الجنوبي

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبالقرب من مول نجمة هليوبلس وبتسهيلات

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة و بالقرب من الامريكية و التسعين الجنوبى

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار مول نجمة هليوبلس ـــ والهايد بارك بتسهيلات

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري خطوات من مسجد الشرقاوي. و مفيدا

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بالتكيفات والمطبخ بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٦٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار مدرسة النيل وقريبة جدًا من مسجد الشرقاوي

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع