عقارات للبيع في بيلاجيو, صفحة 6

100 عقارات أخرى

يبدو أن كل المنازل في بيلاجيو, مدينة القاهرة الجديدة, امتداد المستثمرين الشمالية مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٧٨٠٬٢٢٥ جنيه

    فيلا 212م كورنر في rai سراي بالتقسيط

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو ارضي بجاردن للبيع في ذا فيلدج

    Fortune Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبرلوكس للبيع فوري ماونتن فيو هايدبارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع 181م استلام فوري- (S2) | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كلاسيك بسعر لقطة 205م في كلوب بارك

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٩٬٠٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلةType M للبيع في ليك فيو بوتيك

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ١١١٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بخصم للكاش 34% استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م  بجاردن 182م استلام فوري في البروج

    Z Investments For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٢٬١٦١٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 255م بأقل سعر و مقدم 5% مع مصر ايطاليا

    IRTKAZ logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٠٥ جنيه/متر مربع