عقارات للبيع في بيلاجيو, صفحة 3

100 عقارات أخرى
  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بـ بيلاجيو | فيو بحيرة وموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بتشطيب فاخر بفيو مميز علي البحيرات

    TPV logo image

5

    4

    ٥١٧ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 6 غرف نوم يتشطيب مودرن

    TPV logo image

6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق فيلا مستقلة بفيو علي الاندسكيب

    TPV logo image

5

    5

    ٦٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزه تاون هاوس بتشطيب سوبر لوكس باقل سعر

    TPV logo image

4

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بفيو مفتوح علي لاند سكيب ٧ غرف نوم

    TPV logo image

7

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا مستقلة بمساحة 850م للبيع - بيلاجيو

    TPV logo image

5

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب في بيلاجيو التجمع بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تاون هاوس للبيع في بلاجيو برايفت بوول

    Prime Company logo image

5

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Bellagio لاندسكيب فيلا ستاندالون475 مباشرة على

    Spade consultancy logo image

6

    5

    ٤٧٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Bellagio توين هاوس 350 تشطيب كامل شامل المطبخ

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في بلاجيو متشطبة بمطبخ وتكيفات

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بلاجيو بحمام سباحة خاص مساحه ١٠٠٠ م

    New Avenue Real Estate logo image

7

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في بيلاجيو تشطيب فاخر

    KAMF logo image

5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز توين هاوس كامل التشطيب للبيع في بيلاجيو

    Akar Town Real Estate logo image

4

    5

    ٥١٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة كاملة التشطيب في بيلاجيو

    Akar Town Real Estate logo image

5

    6

    ٨٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توين متشطب في بلاجيو علي فيو لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطبه للبيع بموقع مميز في بلاجيو

    Fortune Real Estate logo image

4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة متسلمه بلاجيو بحمام سباحة بجانب الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب وبالتكيفات في كمبوند سرايا

    New Avenue Real Estate logo image

7+

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر للبيع

    why solutions logo image

4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بحري نصف تشطيب للبيع

    why solutions logo image

5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري اكثر من نص تشطيب للبيع في بلاجيو

    why solutions logo image

6

    5

    ٤٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع متشطب في كمبوند بيلاجيو التجمع

    متصدر

    views investment logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالمطبخ و التكيفات استلام فوري اقل سعر

    IRTKAZ logo image

5

    6

    ٦٠٦ متر مربع

    ٦٢٬٧٠٦ جنيه/متر مربع