عقارات للبيع في المستثمرين الجنوبية, صفحة 36

1,508 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ذهبيه بالمستثمرين الجنوبيه شقه200م تشطيب سوبر

    Next Level Properties logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في جاليريا بسعر مميز

    Conquer Properties logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه بالكامل في جالريا

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في القاهره الجديده

    Town River logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٤٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٦٥م + جاردن ١٢٠م | سوبر لوكس | ٩٠ افينيو

    Circle Realestate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٣٥م + جاردن ٥٠م | تطل علي الجاردن | ٩٠ افينو

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالمطبخ بسعر لقطه- جولدن سكوير

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبةusl فوري جاهزة للسكن كمبوند جالريا

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بأفضل كمباوند جلاريا مون فالي افضل سعر

    Gaby's Homes logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة184م علي ليك فيو مميز في ريفرتون امام AUC مباشر

    Property  Hills. logo image

    ريفرتون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بنتهاوس ريسيل 3/4 تشطيب+حمام سباحة - جاليريا

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع متميز بتشطيب سوبر لوكس علي فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    فليور دي فيل, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف متشطب بالكامل بفيو مفتوح علي حمام السباحه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس بسعر مميز للبيع في مون فالي فيو لاند سكيب

    Gold Routes logo image

    مون فالي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جاليريا مون فالي في ڤيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند جاليريا

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بنتهاوس ريسيل بالفرش+حمام سباحة-جاليريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند فيليدج جيت

    RE/MAX Al Mohager logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم ٤٠٪؜ علي الاستلام الفوري في قلب التجمع الخامس

    Selection Code logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 88م للبيع متشطب بالاجهزه في فيليدج جيت

    Homy Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في جاليريا مون فالي - اقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٠٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس مع سمارت هوم فى جاليريا

    Do estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارخص سعر في السوق استوديو للبيع متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف جاهزة للسكن في جاليريا مون فالي

    Do estate logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع ٣ غرف نوم فى جاليريا

    Do estate logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٤٨٤ جنيه/متر مربع