عقارات للبيع في بالم هيلز قطامية, صفحة 2

189 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع في بالم هيلز قطامية PK1 موقع متميز

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٩٢٩ متر مربع

    ١٠٢٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة لقطة للبيع في بالم هيلز قطامية PK1

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

4

    6

    ٥٢٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس باكبر مساحة ارض فى بالم هيلز قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين للبيع في بالم هيلز قطامية(PK2) | روف خاص

    Beltone logo image

4

    4

    ٣٨٦ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون1271متر للبيع في بالم هيلز قطاميه

    ERE Investments logo image

7

    7

    ١٬٢٧١ متر مربع

    ٧٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر تاون هاوس 4غرف وغرفة ناني وسائق موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٩١٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امكانية دفع نصف المبلغ و الباقي علي سنة اكبر مباني

    Edge Real Estates logo image

6

    5

    ٧٧٥ متر مربع

    ٨٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق -بحديقة كبيرة احسن فيو موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

4

    5

    ٤١٥ متر مربع

    ٦٢٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استلام فوري - موقع مميز جداً - مساحه واسعه

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٣٥٢ متر مربع

    ٨٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض ١٠٠٠متر و مباني ٨٠٠متر احسن سعر فيلا موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جداً - تاون كورنر سعر لقطه - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز تاون كورنر للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

4

    4

    ٦٦٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين بموقع مميز للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

4

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 780 متر للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

5

    7

    ٧٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كامل التشطيب للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

4

    3

    ٣٦٣ متر مربع

    ٩٦٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس 365 متر في بالم هيلز قطامية

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع موقع متميز اقل سعر

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز تشطيب كامل بالفرش-التكيفات

    Catchers investment logo image

5

    6

    ٢٩٨ متر مربع

    ١١٧٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 650متر بالم هيلز قطامية فيو مفتوح استلام فوري

    MD Signature logo image

5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري موقع مميز للبيع PK1

    AK Circle logo image

6

    7

    ٧٣٠ متر مربع

    ١٣٢٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز في كمبوند بالم هيلز

    ABAZA for real estate logo image

3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٩٥٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز في كمبوند بالم هيلز قطاميه

    ABAZA for real estate logo image

4

    4

    ٣٨٦ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا ستاندالون فاخرة في بالم هيلز التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

7

    6

    ٥١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مفتوح بيزمنت كامل مميزة جدا

    Close Well Real Estate logo image

5

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع