عقارات للبيع في بالم هيلز قطامية, صفحة 7

189 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في بالم هيلز بي كي وان

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٨٢٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 757م في بالم هيلز/827الف ربع سنوي او18

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بموقع مميز – VGK Palm Hills بسعر مغرى

    متصدر

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه !! بأقل من سعر الماركت لوكيشن مميز جدا كورنر

    All 90 logo image

4

    4

    ٩٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر 200م استلام فورى متشطب بموقع وفيو مميز

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا757م في بالم هيلز.800الف قسط ربع سنوي او 19كاش

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا757م بالم هيلز/827الف ربع سنوي او كاش18مليون

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ١٥٠٠ متر ارض سعر مميز وفيو ليك تقسيط

    Close Well Real Estate logo image

6

    7

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب مودرن أول سكن ٩٠٠ مباني لقطة

    Close Well Real Estate logo image

6

    7

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مميز كورنر فيو ليك

    Close Well Real Estate logo image

5

    6

    ٩٣٠ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة لبيع في بالم هيلز قطامية PK1 موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

6

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه فيو حمام السباحه باقل سعر في الماركت

    The Way logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندلون فيلا فاخرة للبيع بالم هيلز PK2

    RE/MAX 1st Choice logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Twin house 4 sale Palm Hills Katameya Extension

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

5

    4

    ٣٦٦ متر مربع

    ٧٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في بالم هيلز 2 باقل من السوق ب 2 مليون

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا757م في بالم هيلز.800الف قسط ربع سنوي او 19كاش

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٩٦٢٬٤٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 757م في بالم هيلز/827الف ربع سنوي

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ٤١٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في بالم هيلز قطامية PK1 بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

7

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٩٦٢٬٤٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 757م في بالم هيلز/827الف ربع سنوي

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ٤١٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا | للبيع | بالم هيلز القطامية (PK1)

    ERA Real Estate Egypt logo image

3

    3

    ٦٢٧ متر مربع

    ٩٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في بالم هيلز، القاهرة الجديدة PK1، بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في بالم هيلز، القاهرة الجديدة، PK1 بافضل موقع

    رابح للتسويق العقاري logo image

7

    7

    ٨٦٦ متر مربع

    ٩٨٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في بالم هيلز قطامية 1 pk بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    5

    ٥١٠ متر مربع

    ١٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في كمبوند بالم هيلز قطامية (PK1) بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة في بالم هيلز قطامية 1 التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    5

    ٤١٦ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع