عقارات للبيع في ميفيدا, صفحة 20

1,748 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون ميفيدا 356 متر أقل سعر متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٠٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٦٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة تشطيب كامل فاخر- موقع مميز

    Susqual Management logo image

3

    3

    ٣٥٦ متر مربع

    ٢١٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف للبيغ في ميفيدا بفيو مفتوح

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ميفيدا بسعر خرافي و نص مفروش

    متصدر

    Premises logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 250م في VEA بالتقسيط 10 سنين

    Selection Code logo image

4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٠٬٧٤٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ميفيدا | 143م | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٢١٥٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل من اعمار موقع مميز ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٨٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب فندقى استلام فورى على شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع في ميفيدا بلو فيوز موقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع في ميفيدا بموقع وسعر مميز

    Fortune Real Estate logo image

4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ١٥٩٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقله للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

6

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحه وجاكوزي للبيع في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

4

    5

    ٣٥٨ متر مربع

    ١٢٢٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 6 غرف للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

6

    6

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٩٥٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالتكيفات والمطبخ في ميفيدا

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا - باقل سعر في الماركت

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه تطل على مساحات خضراء للبيع استلام فوري

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٢٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل في ميفيدا متشطبه بالكامل بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع في ميفيدا باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون متشطب للبيع في ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه ريسيل في بوليفارد ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٢١١٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري مع سوديك باقل سعر، قسط ٨ سنوات

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل بموقع مميز للبيع في ميفيدا

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٩١٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز على مساحات مفتوحة للبيع في ميفيدا

    Master Mind Real Estate Services logo image

4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٢٠١٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا - باقل سعر في السوق

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٨٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع