عقارات للبيع في سيتي جيت, صفحة 48

1,423 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت اوبال-اقل سعر توينهاوس400متقسيمة سبيشيال

    YaKan Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في قلب الجولدن سكوير - اقساط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٠٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا للبيع في سيتي جيت – استلام فوري –

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٠٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٨٥٨٬٢٥٠ جنيه

    توين هاوس 269م للبيع فى سيتى جيت - القاهرة الجديدة

    TREX logo image

3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ١١٠٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشره فيلا ستاند ألون سيتي_ جيت التجمع

    views investment logo image

4

    3

    ٤٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو لاند سكيب علي أكبر بحيره في التجمع الخامس

    TREX logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون كورنر استلام فوري سيتي جيت التجمع

    views investment logo image

4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كواترو للبيع مباشر في سيتي جيت التجمع الخامس

    متصدر

    views investment logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة بأقل سعر في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ٧٣ متر مربع

    ١٣٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت - موقع مميز وجاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر للبيع في سيتي جيت – مرحلة أفين |

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ١٣٦٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا استاندبون بلوكيشن مميز سيتي جيت

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض جامد تاون هاوس سيتي جيت أفين سعر مميز

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٧٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس250 م- 3 غرف للبيع في City Gate

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت جاهز للاستلام لوكيشن مميز

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز استاند الون 325م موقع مميز جدا و سعر لقطة

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي توين هاوس سيتي جيت موقع مميز جدا

    Premier Property logo image

3

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٢٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع جاهز للسكن موقع مميز بحري .

    Country For Real Estate logo image

3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه جولف فيو اقساط من ديار القطرية

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٦٦٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر سيتي جيت استلام فوري بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيتي جيت (سافاير ) بالتقسيط

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز جدا وفيو مفتوح على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام فوري مساحة ارض 500متر-سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو 290متر-للبيع في سيتي جيت اقل سعر في الماركت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا 255م-4غرف أقل اوفر فالماركت ف سيتي جيت

    Bright logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع