عقارات للبيع في سيتي جيت, صفحة 19

1,394 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ٢٣٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع باقل مقدم فى سيتي جيت ديار القطريه

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٩١٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو ڤيلا استلام فوري بسعر ممتاز موقع جيد جدا

    Makanak Investments logo image

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٣٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو هاوس كورنر -افضل مقدم مطلوب ف كمبوند -فوري

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سيتي جيت التجمع الخامس جاهزة للاستلام

    متصدر

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سيتي جيت التجمع الخامس جاهزة للاستلام

    متصدر

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٠٤٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو- بأكبر مساحة أرض-ع لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية توين هاوس سيتي جيت اوبال موقع مميز

    Premier Property logo image

4

    5

    ٢٨١ متر مربع

    ٧٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مودرن للبيع كبموند سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ٢٩١ متر مربع

    ١١٦٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري في موقع متميز وبأقل سعر

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | سيتي جيت – جاهزة للاستلام

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ٩٤٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري تشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٩١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستند الون فيلا جاهزة للاستلام موقع مميز

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بموقع متميز في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٩٦٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٦٧ متر مربع

    ٩١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٦٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقله في سيتي جيت ديار القطاريه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٤٤ متر مربع

    ٨٤٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيتي جيت التجمع فيو جاردن

    Conquer Properties logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٢٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاردن فيلا للبيع في سيتي جيت التجمع الخامس

    Conquer Properties logo image

4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬١٤٥٬٥٥٠ جنيه

    أقل مقدم مع مساحة واسعة في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٢٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بموقع متميز في سيتي جيت ديار القطريه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر كواترو ڤيلا استلام فوري في سيتي جيت اطلاقا

    Makanak Investments logo image

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦٨٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سيتي جيت موقع مميز .

    Country For Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في سيتي جيت (City Gate) | كواترو فيلا

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط موقع مميز تطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٧٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا one story استلام قريب بمقدم 18مليون بجوار AUC

    Falcon for Real Estate logo image

5

    3

    ٥٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨٥٨ جنيه/متر مربع