عقارات للبيع في سيتي جيت

1,671 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر وموقع رائع فيلا مستقلة صف رابع جولف | سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠١٬٢٥٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بتشطيب سوبر لوكس تطل على الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٦٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بفيو مفتوح في سيتي جيت سافير B

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نصف تشطيب في موقع مميز في سيتي جيت سافير A

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٠٣٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمقدم موقع مميز في سيتي جيت ديار قطريه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٧٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • جايد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    4 - 5 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٦٩٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ​​إطلالة بانورامية واسعة - سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٢٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٤٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا جاهزة سيتي جيت سفير B إطلالة مفتوحة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري بإطلالة مفتوحة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠١٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري بإطلالة مفتوحة للبيع في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١١ متر مربع

    ٨٦٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬١٤٥٬٥٣٠ جنيه

    أقل مقدم مع مساحة واسعة في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧١٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • سيتي جيت نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar

    1 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في سافاير سي فيلا مستقلة بإطلالة على ملعب الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ١١٠٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٨٢٧٬٠٠٠ جنيه

    في سيتي جيت فيلا كواترو مع روف جاهزة للسكن للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٧٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في سيتي جيت أوبال توين هاوس بحري جاهز للسكن للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٧٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٤٢١٬٨٧٥ جنيه

    بإطلالة على اللاند سكيب شقة تشطيب كامل في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٠١٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط تاون هاوس كورنر استلام فوري في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٩٣ متر مربع

    ٩١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت سافاير ريزيدنسز شقة أرضي متشطبة مع حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول علي الجولف فيلا مستقلة نصف تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٤٢٦ متر مربع

    ١٩٩٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٧٧١٬٠٠٠ جنيه

    في سافير سيتي جيت شقة متشطبة تطل على اللاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٩٩٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في سيتي جيت جارنت فيلا نصف تشطيب جاهزة للتسليم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٩٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    على ملعب جولف فيلا مستقلة نصف تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٨٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة نادرة نصف تشطيب كواترو فيلا جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٧٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط في سيتي جيت - أفين تاون هاوس ميدل للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على ملعب الجولف فيلا استلام فوري مطلة في سافاير سي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٧ متر مربع

    ١١٠٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو بحري جاهزة للاستلام بمساحة أرض كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٨٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    طابق كامل

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نصف تشطيب طابق واحد صف ثانى على الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

6

    6

    ٧٥٤ متر مربع

    ١٥٩٬١٥١ جنيه/متر مربع