عقارات للبيع في زومرا شرق

41 عقارات أخرى
  • 28

    فيلا

    ٣٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 315م متشطبة زمرة إيست القاهرة الجديدة

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣١٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا للبيع تشطيب كامل واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    احجز دوبلكس متشطب بالكامل واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% احجز شقتك تشطيب كامل فى موقع مميز - زمرة

    IRTKAZ logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة في كمبوند Zomra | التجمع الخامس

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • زمرة إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Nations Of Sky
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,زومرا شرق

    1 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجولدن سكوير زمرة إيست التجمع | متشطبة

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ١٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس م215متشطب في زومره ايست بجوار فيفث سكوير

    Property  Hills. logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160م متشطب في زومرا ايست جوار فيفث سكوير

    Property  Hills. logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فيو جاردن متشطب في زومرا ايست التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م متشطبة في التجمع الخامس موقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 215م متشطب في زومره ايست جوار فيفث سكوير

    Property  Hills. logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا متشطبه 5%مقدم فقط ب جولدن سكوير بالتجمع

    متصدر

    GCR Developments logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بكمبوند زومرا ايست التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٢٬٥٢٠٬٥٣٣ جنيه

    سكاي جاردن باقل مقدم في زومرة إيست اقساط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١١٦٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٣٦٦٬٩١٣ جنيه

    تاون هاوس للبيع في زومرة إيست قسط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٩٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٩٣٬١٤٨ جنيه

    شقة للبيع في زومرة إيست التجمع الخامس بمقدم 207

    New Avenue Real Estate logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع تاون هاوس للبيع فى زومرا

    Egypt Best Properties logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس للبيع في زومرا بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلالة مزدوجة | موقع مميز بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس للبيع في زومرا بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلالة مزدوجة | موقع مميز بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع تاون هاوس للبيع فى زومرا

    Egypt Best Properties logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٩٥١٬٦٥٥ جنيه

    فيلا بجانب AUC - زمرة إيست التجمع | متشطبة

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣١٥ متر مربع

    ١٢٣٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون في قلب القاهره الجديده بسعر ممير

    Empire real estate and investment logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٣٦٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متشطبة في التجمع الخامس للبيع في زمرة

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣١٥ متر مربع

    ١١٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

2