عقارات للبيع في زومرا شرق, صفحة 2

41 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة زمرة إيست التجمع بالجولدن سكوير

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي هاوس للبيع 200متر في كمبوند زمرة - تشطيب كامل

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا فاخرة 210م في Zomra East تقسيط 8 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٦٦٬٠٠٠ جنيه

    زمرة حيث تلتقي الفخامة بقلب الجولدن سكوير

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة | زومرا التجمع الخامس

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 370م | زومرا جولدن سكوير التجمع خامس

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس في قلب الجولدين سكور

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٤ متر مربع

    ٢٢٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    زمرة حيث تلتقي الفخامة بقلب الجولدن سكوير

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبه في قلب الجولدين سكوير

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زمرة حيث تلتقي الفخامة بقلب الجولدن سكوير

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة في زومرة إيست مقدم 5% قسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 200م بحديقة 80م بالجولدن سكوير تشطيب كامل

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٩٥٧٬٤٠٤ جنيه

    احجز تاون هاوس متشطب فى موقع مميز واقساط حتى 8سنين

    IRTKAZ logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع 215م في كمبوند زمرة بمقدم 5% فقط

    GCR Developments logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب احسن سعر ب جاردن خاصه ب قسط ل 8 سنين

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة لوكس بالتجمع منNations of Sky قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

1