عقارات للبيع في التجمع الاول

1,019 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – مكسيم كومباوند، التجمع الاول

    Good Deals logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٦٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٣١١٬٠٠٠ جنيه

    وبأرخص سعر في السوق توين هاوس للبيع في كمبوند ستيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع1400م في سوين ليك، التجمع

    Property Network logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في كريك تاون باقل سعر و اميز لوكيشن

    Premises logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري ! فيلا 210 متر بمقدم 2,6M اطلاله خياليه

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • كريك تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Khozam Devleopments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,كريك تاون

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم وقسط حتي 2036 شقه 130م باطلاله وهميه !

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كاملة التشطيب للبيع في قطامية ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون ٢٠٠ شقه لقطه 170متر جاهزه للمعاينه

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة بالكامل في قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوان ليك قطامية بسعر وموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    7

    ٧٥٥ متر مربع

    ١٠٣٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • مور ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٨٠٬٨٠٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,مور ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كريك تاون - القاهرة الجديدة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس محدود جاهز للاستلام في موقع مميز

    Apart Real estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع استلام فوري قسط ع 10سنين امام الرحاب

    متصدر

    GCR Developments logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف كمبوند كريك تاون موقع مميز جدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس باقل سعر للكاش في كمبوند كريك تاون

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك قطامية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,سوان ليك قطامية

    7 غرفة

  • 7

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بجاردن في كريك تاون امام الرحاب

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٤١٤٬٤٣٨ جنيه

    لقطه سعر اقل من سعر السوق توين هاوس للبيع في ستييت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع بكمبوند سعاده في التجمع الاول

    Oaks Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند سوان ليك من حسن علام

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

5

    3

    ٤٥٩ متر مربع

    ١٧٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري بسعر مميز وموقع استراتيجي

    why solutions logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • ميراج سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    MGM Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,ميراج سيتى

    استوديو, 6 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون امام الرحاب في ايستيت مقدم .2,750,000

    Oaks Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٧٬٩٨٩٬٩٩٨ جنيه

    توين هاوس بسعر مميز في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلام فوري توين هاوس 240M بسعر مميز في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع Stei8ght باقل سعر بحري وبمقدم واقس

    Spade consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٢٦٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٧٩٣٬٢٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر مميز في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • ستيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬٥٨٣٬٩٣٩ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Landmark Sabbour
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,ستيت

    3 - 4 غرفة