عقارات للبيع في النزهة, صفحة 32

881 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م ( ارضي + جاردن ) استلام فوري متشطبه +قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 215م متشطبة للبيع بعبد العزيز فهمي – هليوبوليس

    Good Deals logo image

    شارع عبد العزيز فهمي, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم وقسط دوبلكس سوبر لوكس امام سيتي سنتر الماظة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٥٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 280 متر تشطيب سوبر لوكس بمصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٨٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – شقة 185م سوبر لوكس بالنزهة الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع هاشم الأشقر, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 560م للبيع بمصر الجديدة عبد الحميد بدوي

    Good Deals logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    6

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بخصم 34% - Trible View + تشطيب High End

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بتقسيط طويل وسوبر لوكس استلم وحدتك 2026

    Corporate Deals logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع عبدالحميد بدوي – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 192 متر بموقع متميز على المطار مباشرة

    Aspire Properties logo image

    شارع طه حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كودV1037فيلا 400م واجهة على الشارع خلف جاد الحجاز

    Oscar logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    7+

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 مليون تشطيب هاي اند استلام فوري ارضي بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وفر3مليون و امتلك شقتك كامله المرافق بفيو لاندسكيب

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة285 للبيع - شارع علي عبد الرازق

    Better Estate Investment logo image

    شارع الشيخ علي عبد الرازق, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في متفرعات عمار بن ياسر – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    5

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع فريد سميكة – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع فريد سميكه, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة130م دورأرضي بجنينه40م من شارع فريد سميكه

    El Akadeen Group logo image

    شارع فريد سميكه, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة150م للبيع من فريد سميكه بالقرب من نادي الطيران

    El Akadeen Group logo image

    شارع فريد سميكه, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    1 مليون في شيراتون 138م متشطبه استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    قطعة أرض

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع في مصر الجديدة ميدان هيلوبوليس 560م

    One Way logo image

    شارع عبد العزيز فهمي, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    ٥٦٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ميدان سانت فاتيما مصر الجديده

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع علي شلبي, ميدان سانت فاطيما, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1مليون في شيراتون شقه 176 متر متشطبه استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع فيلا مستقلة بموقع راقٍ ومساحة مميزة

    العقارية جروب logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك بموقع مميز جداً في شيراتون، بمنطقة راقية

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمود عصمت حمدي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز بالمنطقه السادسه/شيراتون

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع انقره, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع