عقارات للبيع في النزهة, صفحة 28

882 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالنزهه الجديده شطيب الترا سوبر لوكس

    Digital State logo image

    شارع عز الدين محمد عطية, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه في قلب شيراتون بجوارسيتي سنتر الماظه بخصم

    Impact Investments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 145 في مصر الجديده متر 3غرف و 2 حمام

    Digital State logo image

    شارع عبد العزيز فهمي, ميدان تريومف, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالنزهه الجديده شطيب الترا سوبر لوكس

    Digital State logo image

    شارع عز الدين محمد عطية, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300م بعمار بن ياسر، مساحات واسعة وسعر مميز

    Digital State logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو بانوراما علي نادي الشمس - محمد فريد الرئيس

    Digital State logo image

    شارع محمد فريد, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٣٬١٨٦ جنيه

    تشطيب كامل + استلام فوري ع طريق السويس شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون بس !! تشطيب كامل هاي اند استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ٥ غرف نوم في مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عبد العزيز فهمي, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه أستلام فوري في ستودا بشيراتون+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان بخصم كبير شقة متشطبة ارضي بجاردن ستودا

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فـ مصر الجديدة دوبلكس 242م كامل التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٣٬١٨٦ جنيه

    تشطيب كامل + استلام فوري ع طريق السويس شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 101م بأقل سعر بأميز لوكيشن بشيراتون قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٥٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٤٦٬٨٠٠ جنيه

    شقتك في إيزولا شيراتون بخصم 48% وتقسيط يناسبك!

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240 متر للبيع في مصر الجديدة, ميدان الحجاز

    Re/Max IBuild logo image

    ميدان الحجاز, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة جاهزة للسكن دقايق من مطار بشيراتون

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع فى روك يارد بشيراتون بسعر لقطه

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٤٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٣٬١٨٦ جنيه

    تشطيب كامل + استلام فوري ع طريق السويس شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة138م بحديقة متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبة بأميز لوكيشن في شيراتون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٦٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 180م تشطيب كامل بشارع عمار بن ياسر

    Good Deals logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 مليون تشطيب هاي اند استلام فوري بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع امتلك شقه 2نوم بشيراتون مصر الجديدة بأقل سعر

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع