عقارات للبيع في اب تاون كايرو, صفحة 35

964 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٦٥٦٬٣٧٥ جنيه

    باقل مقدم شقه في اب تاون كايرو للبيع

    ERE logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس مميز في سيارس – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس مميز في سيارس – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيـارس بوول فيو أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ب ابتاون كايرو فيلا فاخرةو بحديقة كبيرة

    Premises logo image

    ايزادور, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في اب تاون كايرو و موقع مميز جداً

    Premises logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اب تاون كايرو فيو مفتوح علي الجولف

    Premises logo image

    فاونتن سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اب تاون كايرو جولف فيو موقع مميز

    Premises logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع متميز في ابتاون كايرو

    Premises logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 131م بفيو مميز علي لاجون و بأقل مقدم 10%

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤١٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٧٥٣٬٦٠٠ جنيه

    شقه 218م بحديقه 150م بالوكيشن مميز علي حمام سباحه

    ERE logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٩٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بحمام سباحة خاص بأب تاون كايرو للبيع

    VERKKINS logo image

    البا عليا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٢١٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحه 131م بالوكيشن مميز و سعر مميز

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة للبيع في أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع – أورورا، أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    استوديو

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل علي الجولف في اب تاون كايرو بسعر لقطه

    Aroma Real Estate logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١١٦٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – أب تاون كايرو | Uptown Cairo

    Aroma Real Estate logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع –ريينا - أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    رينا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالتقسيط في فورتين أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في اب تاون باقل سعر فرصه لن تتكرر

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    1

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بفيو مميز و بسعر ققل من السوق

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في سيليستا – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أب تاون كايرو – سيليستا

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٦٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٢٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في أب تاون كايرو - أول صف جولف

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٣٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في Uptown Cairo | حمام سباحة خاص

    Beltone logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع