عقارات للبيع في اب تاون كايرو, صفحة 34

964 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٩٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن مشطبة مطل على الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٢ متر مربع

    ١٩٧٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بفيو علي الجولف باقل مقدم وأقساط الي 7س

    ERE logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٢٢٣٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بفيو علي الجولف باقل مقدم وأقساط الي 7س

    ERE logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    4

    ٤٩٠ متر مربع

    ١٥١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بفيو علي الجولف 5 غرف بمقدم واقساط

    ERE logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٦٨٢ متر مربع

    ٢٣٤٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في أبتاون القاهرة تيرينسيا

    El Kateb Real Estate logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٧٦٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة للبيع في اب تاون كايرو

    Hodoud for Real Estate logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في اب تاون كايرو ايليفا

    Hodoud for Real Estate logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي الجولف موقع متميز للبيع في اب تاون

    Hodoud for Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في اب تاون كايرو سيلستا

    Hodoud for Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٤٩٠ متر مربع

    ١١٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس موقع متميز للبيع في اب تاون كايرو ايليفا

    Hodoud for Real Estate logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬١٧٩٬٩٧٧ جنيه

    ريسيل شقه باحسن سعر في الماركت جولف فيو

    Egypt Best Properties logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٨٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٥٤٤٬٣٤١ جنيه

    ريسيل فيلا مستقله باحسن سعر في الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٤٨ متر مربع

    ١١٩٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس استلام فوري لوكيشن مميز

    All 90 logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ابتاون كايرو في تيرينسيا امام الجولف

    Premises logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    7

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٨٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة بحديقة 100م للبيع في أب تاون | 179م

    Circle Realestate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١١٤٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٤٢٣٬٥٩٩ جنيه

    شقة للبيع في أب تاون | 180م | تشطيب ألترا لوكس

    Circle Realestate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة 617م للبيع | فيو جولف | أب تاون

    Circle Realestate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    4

    ٣٨٦ متر مربع

    ١٨٦٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله للبيع متشطبه بالكامل فى هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    7+

    ٥٢٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٧٬٦٢٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في اب تاون كايرو اعمار مصر مشطبة

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع شقة 125متر باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله في اب تاون كايرو علي الجولف

    Country For Real Estate logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    4

    ٤٤٤ متر مربع

    ٢٠٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز متشطبة بالكامل في تيرينسيا

    One Estates Real Estate logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ١٤٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 تاون هاوس للبيع – The Peak | أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢١٦٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في سيليستا – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٤٧٨ متر مربع

    ١٦٩٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٥٢٩٬٠٦٤ جنيه

    شقه بفيو علي الجولف بأقل مقدم و اقساط الي 2029

    ERE logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع