عقارات للبيع في اب تاون كايرو, صفحة 31

964 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم علي حديقه كبيره 185م بسعر ممتاز للبيع

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى البا سبنديا 428 متر اب تاون كايرو

    VERKKINS logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٨ متر مربع

    ١٣٣٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف في اب تاون كايرو سيليستا 472 م

    VERKKINS logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٧٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف متعدله بالكامل بفرش مودرن بحمام سباحه

    ERE logo image

    ايزادور, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤١٠٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180م بفيو مميز علي السيتي و أيلفيا 2 نوم

    ERE logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 نوم بفيو مميز علي حديقه للبيع بالوكيشن مميز

    متصدر

    ERE logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185م للبيع في ابتاون كايرو 3 نوم بفيو مميز

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 نوم بقيو مميز علي حديقه كبيره 157 م

    ERE logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠٧٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه بالوكيشن مميز اول صف علي الجولف

    ERE logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢٠٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١١٬٠٠٠ جنيه

    ِشقه للبيع بمشروع قريب من اب تاون بمقدم 10%

    ERE logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في فورتين جولف 218 متر مربع

    متصدر

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز للبيع في فورتين

    One Estates Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ١١٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبتاون ألتو تشطيب كامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠٤٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    تشطيب فاخر | فيلا ٤٦٠م للبيع | أب تاون سيليستا

    Circle Realestate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالكامل جاهزة للسكن ف اب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبرلوكس مميزه ارضي بجاردن في اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    1

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متشطبة للبيع في اب تاون كايرو فيو ساحر

    New Avenue Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٩٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابتاون كايرو جولف فيو موقع مميز جدا

    Premises logo image

    فاونتن سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٤٦٬٣٢٨٬٥٩٦ جنيه

    تاون 220 م كورنر بأقل أوفر في الماركت لسرعه البيع

    ERE logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٦٥٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فيومفتوح للبيع ف اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 144م بفيو مميز علي الجولف وبأقساط اللي 2028

    ERE logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أول سكن مفروشة في فورتين جولف للبيع 150 م²

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في فاونتن سايد اب تاون كايرو 225م²

    VERKKINS logo image

    فاونتن سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 239 متر فورتين جولف للبيع بالمطبخ والتكييفات

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٧٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 179 متر مربع فى اورورا موقع مميز اب تاون كايرو

    VERKKINS logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع