عقارات للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 42

4,325 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فوري متشطبه بالكامل في قلب العاصمه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للمعاينه بأميز لوكيشن بالعاصمه وقسط 10 س

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٣٦٨٬٥٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع 8 سنين فيلافاخمة 358م لافيستا باتيو جاد

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٦٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس "لقطة" للبيع في لافيستا سيتي |سوبر لوكس

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في لافيستا ستي استلام فوري باقل سعر

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توين هاوس في لافيستا سيتي علي فيو لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقدر تعاين شقتك 153م متشطبة سوبر لوكس باقساط على6س

    Property Misr logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 3نوم للبيع بأقل سعر بالعاصمه بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ديبلو ايست, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقة 3نوم بأقل سعر في PUKKA قسط 7 سنين

    Roots Real Estate logo image

    بوكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في لافيستا سيتي (La Vista City) |

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميدتاون سولو بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدتاون سولو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٦١٦٬٥٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع 8سنين فيلافاخمة 265م لافيستا باتيو جاد

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقةFully Finished برايم لوكيشن بخصم50%

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد بأقل سعر( تقسيط + خصم للكاش )مقدم 337,200الف

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 2, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٨٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه غرفتين متشطبه بالعاصمه R3 بمقدم1,2%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٦٦٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع 8سنين فيلافاخمة 210م لافيستا باتيو جاد

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع 8سنين فيلافاخمة 185م لافيستا باتيو جاد

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    3غرف للبيع بسعر مميز في الـR8 بالعاصمه بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزة للمعاينه علي المحور المركزي بقسط10س

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري اكبر مساحه في لافيستا

    Spade consultancy logo image

6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه بالتكيفات بفيو مفتوح اقساط 15س

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم جاهزة للسكن بدون مقدم بالعاصمة الادارية

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٥١٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه بالتكيفات بفيو مفتوح اقساط 15 س

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر تاون استلام فورى

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة بحري كورنر بفيو landscape اقساط10س

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٠٬٤١٢ جنيه/متر مربع