عقارات للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 41

4,325 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٧٦٬٥٥٦ جنيه

    تاون هاوس كورنر في فينشي العاصمة موقع مميز جدا

    متصدر

    La Costa For Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٤٦٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا سيتي-سبيشيال كلاسيك تاونهاوس230م للبيع

    YaKan Properties logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون هاوس بالتقسيط علي3 سنين في لافيستا سيتي

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه غرفتين في THE LOFT وبأقساط حتي8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا لوفت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة في لافيستا سيتي استلام فوري

    Oaks Real Estate logo image

5

    5

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٢٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Al Maqsad Park – جاهزة للاستلام

    Beltone logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤١٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من لافيستا في القاهرة الجديدة

    Oaks Real Estate logo image

5

    6

    ٢٦٦ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للمعاينه معPrivate Pool بافضل سعر+موقع

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف لقطه مع ايجي جاب بالعاصمه وبسعر مميز

    Roots Real Estate logo image

    الجزر, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيتسا سيتي (La Vista City) |

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في لافيستا سيتي - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 101م للبيع في سيليا-العاصمه موقع ممتاز

    Location Properties logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٤٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا تاون هاوس في لافيستا سيتي بأقساط 5 سنين

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كلاسيك تشطيب كامل موقع مميز جدًا

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب سوبر لوكس و بمقدم 1,5م شقة 185م استلام فوري

    Property Misr logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه بأحدث مشاريع العاصمة +بمقدم2.5 %فقط

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل للبيع في لافيستا سيتي

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون كلاسيك استلام فوري في لافيستا سيتي

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا للبيع في لافيستا سيتي العاصمه الاداريه

    Fortune Real Estate logo image

6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 182م للبيع استلام فوري باقل سعر كمبوند البوسكو

    Z Investments For Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون استلام فوري في لافيستا سيتي

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر تاون هاوس استلام فوري في لافيستا

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيو لاند سكيب للبيع في لافيستا سيتي

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٣٧٠٬٢٦٨ جنيه

    امتلك الان شقتك ف العاصمه ف Midtown CONDO

    Creative Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 180م متشطبة سوبر لوكس بمقدم 1,5 مليون

    Property Misr logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٥٥ جنيه/متر مربع