عقارات للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 33

4,325 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 250م برايفت جاردن في كمبوند ماونتن فيو

    متصدر

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري 286م ريسيل قرب الجامعة الأمريكة

    Property Hills  One logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري شقه متشطبه + ACs باطلاله ع النهر الاخضر

    Falcon for Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري شقه متشطبه + ACs باطلاله ع النهر الاخضر

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري شقه متشطبه + ACs باطلاله ع النهر الاخضر

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق باطلاله ع النهر الاخضر+برج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٦٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة تاون هاوس 210م تشطيب كامل فوري تقسيط 8 سنوات

    Aqar Misr logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ثاني استلام فوري تشطيب كامل بتجهيزات تكييف

    Aqar Misr logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٦٥٬٦٥٠ جنيه

    شقة 110م فوري بحري الدور التاني فيو جاردن R7

    Aqar Misr logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس ريسيل كورنر تشطيب كامل بالتكييفات

    Aqar Misr logo image

4

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠١٤٬٦١٨ جنيه

    فيو لاند سكيب ريسيل 154 م متشطب استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أستلام فوري لقطه بجوار حي السفارات بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع بأقل سعر في الماركت بالعاصمه+قسط15س

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنص الثمن هتستلم أخر شقة 160م متشطبة المقصد خصم52%

    متصدر

    Bright logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيليا 143م حجز 2020 بجانب club house

    Honesty Gate Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيليا حجز 2024 باوفر 250 الف

    Honesty Gate Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 4غرف بتقسيمه مميزة وبأقل سعر بتقسيط12سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 185م في نيو جاردن سيتي استلام فوري متشطب

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٥٩٠م للبيع بالمقصد العاصمة الادارية جاردن فيو

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

5

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة في كمبوند جايد بارك

    Z Investments For Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بسعر مميز في ديبلو إيست العاصمه الاداريـه

    Roots Real Estate logo image

    ديبلو ايست, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٤٬٨٣٧ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة جاهزة للسكن داخل كمبوند الم

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مكيفة للبيع استلام فوري في جاردن سيتي العاصمة

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزة للمعاينه بأميز لوكيشن+تقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق باطلاله ع النهر الاخضر+برج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٦٬٢٨٣ جنيه/متر مربع