شقق للبيع في القاهرة, صفحة 92

49,609 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ٣ غرف تشطيب خاص احسن فيو بالتكيفات و مطبخ

    Edge Real Estates logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٥٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 165م استلام فوري-متشطبه فيوclubاي سيتي

    متصدر

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف اكبر مساحه حديقه افينيوز مفيدا متشطبه

    Gaby's Homes logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م بخطوات من نادي مدينتي وتشطيب خاص راقي

    Start Homes Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز ڤيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري متشطبة بالكامل ريسيل - سوديك

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٩٠٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بكمبوند الجار شيراتون قرب المطار

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكييفات في كمبوند الجار

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة برايم فيو في هايد بارك نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مكيفة في كمبوند الجار شيراتون علي طريق السويس

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكييفات في شيراتون بخصم 15%

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ٣ غرف بحديقة ١٠٠متر تشطيب كامل موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بالتكيفات والمطبخ بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٦٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سوبر لوكس بالتكييفات والمطبخ في اللوتس ا

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز ڤيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة كاش في بالم هيلز التجمع | شقة مميزة للبيع

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تشطيب كامل بالتكيفات و المطبخ والأجهزة

    Edge Real Estates logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر شقة 135م+جاردن30متشطبه استلام فوري الان

    Bright logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب شقة متشطبة بكامل تطل على مساحات خضراء

    Apart Real estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٨٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر٣ غرف نوم تشطيب كامل بالتكيفات والمطبخ

    Edge Real Estates logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات فاخرة وأثاث فاخر بأفضل سعر بالسوق ل 3 غرف

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3غرف جاهزة امام المطار قسط علي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٤٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٩٦٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم اقل من ٦مليون استلم الان ٣ غرف نوم ١٦٨ متر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٠١٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بكامل - خطة سداد مناسبة - اقل مقدم

    Apart Real estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٠٤٬٢٠١ جنيه/متر مربع