شقق للبيع في القاهرة, صفحة 96

49,609 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬١٧٤٬٥٠٠ جنيه

    دور متكرر - تشطيب كامل - فيو مفتوح موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 900.000بجوار اكبر الخدمات بالقرب من قطاميه

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مُجهزة بالكامل بأجهزة تكييف - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 3 غرف تشطيب كامل فيو مفتوح خصوصيه 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 3غرف متشطبه بالكمل للبيع في مدينتي

    Driven Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اقساط شقة استلام فوري طابق خامس بإطلالة مميزة

    Edge Real Estates logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٣٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نصف تشطيب في ماونتن فيو 1.1

    Redefine logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨١٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز يطل على سنترال بارك تشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦١٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٩٧٧٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز واجهة شمالية

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م استلام فوري فيو مفتوح بحري (بسعر لايقارن)

    Bright logo image

2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأطلالة علي لاند سكيب 3 غرف نوم استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل - بحري - موقع مميز فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عبد العزيز فهمي, ميدان تريومف, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري بحديقة مفروشة بالكامل ع التسعين بأقل سعر

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة مقدم ٥٪ علي 15 سنه - خصم كاش 50٪

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا أدرس إيست تشطيب كامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق- فيو مميز - متشطبة - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر غير مسبوق شقة 167م استلام فوري فيومفتوح الان

    Bright logo image

2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٢٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع لشقة استلام فوري - احسن سعر في المشروع

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٠٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و تكملة اقساط استلام قريب متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفرلايقارن شقة195+جاردن95م استلام فوري موقع مميز

    Bright logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة ارضي 167م جاردن 120م استلام فوري الان

    Bright logo image

2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم ٥٪؜ تشطيب كامل بالجولدن سكوير - موقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٤٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦١٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بسعر أقل من سعر السوق

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 139م فيوجاردن بالقرب من السوق الشرقي

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع