شقق للبيع في القاهرة, صفحة 65

49,335 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مدينة نور170م علي جاردن بالتقسيط 13سنة

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨١٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 78متر فييو مفتوح في B10 باقل اوفر واجمالي

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في مدينه المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تشطيبات سوبر لوكس 96متر كاش علي جاردن في B7

    Rikaz logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند أكاسيا أمام بوابة 6 الرحاب

    The Broker EG logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن بالتكييفات Pool view in MVHP

    Skyline logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٠٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٧٩٬٩٣٠ جنيه

    من نوادر شقق مدينتي ارضي بجاردن اعلى تميز B8 2023

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي privado استلام فوري 100م حجز قديم

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٨٩٬٠٠٠ جنيه

    امام السنترال بارك في مدينة نور209م متر وايد جاردن

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام شهور موقع مميز بحري في هايد بارك

    Skyline logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة بالفرش والاجهزه 60م تشطيب سوبر لوكس في B7 كاش

    Rikaz logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في مدينه المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٧٢٬٢٨٠ جنيه

    اكثرنموذج طلبا82م فيو وايد جاردن حجزقديم بمدينةنور

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مقدم واقساط 200 متر علي وايد جاردن في B10

    Rikaz logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة عقد قديم 74م بالتقسيط بجوار الخدمات فيB12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣١٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام شهور بحري موقع مميز في هايد بارك

    Skyline logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٣٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في العاصمه السياحيه الجديده

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مقدم واقساط استلام فوري96م بحري باوفر مناسبB15

    Rikaz logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش علي جاردن 116 متر تشطيبات خاصة في B11

    Rikaz logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري Landscape view في ايستاون

    Skyline logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر نص مفروش للبيع بمقدم مميز تريو جاردنز

    El Kateb Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع علي مجري السيل مباشرة 140م خالصة لقطة في B12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٩٦٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٩٠ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٤٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط في B14 فيو وايد جاردن بحري 115 متر

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع