شقق للبيع في القاهرة, صفحة 57

49,335 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع ف ازاد AZAD لسرعة البيع بسعر مميز

    Sweet Home Realestate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب فاخر وفرش مميزة غرفتين نوم .

    Country For Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب مطلة على مساحات خضراء بحرى متشطبة

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحه مميزه بحري فيو علي ڤيلات بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة للبيع ارضي بحديقه بحري في جرين سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه غرفتين في كمبوند البروچ متشطبة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في موقع مميز علي جنينه

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية في بريفادومدينتي160م بمقدم 10%

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ١١١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي 100مترB1 نموذج100 تشطيبات خاصه

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى في ذا فيلدج متشطبه بالمطبخ و التكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٣٠٠ جنيه

    استلم شقة بحديقة متشطبة خلال سنة وقسط علي ١٠ سنين

    Scout Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 107م تشطيبات خاصه اول سكن بجانب الخدمات

    Dream Homes Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٢٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر متميز شقة ارضي بحديقه في كمبوند جرين سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة في بالم هيلز فيو علي حديقة واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى زومرا ايست أخر واجهة مميزة على شارع التسعين

    Anchor for Real Estate logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحري علي landscape متشطبة اقساط 15 سنه-تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 144م استلام فوري موقع مميز لاندسكيب باقل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه185م استلام فوري ب موقع مميز و سعر مميز جدا

    Tradmark Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 250م 4 غرف استلام فوري باقل سعر بموقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه154م استلام فوري باقل سعر ف بالم هيلز نيو كايرو

    Tradmark Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٠٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر اقل من الماركت استلام فوري فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م للبيع بسعر اقل من الماركت علي فيو فيلات

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز و افضل سعر للمتر في جراندا

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكييفات و بمقدم ديستركت 5

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع