شقق للبيع في القاهرة, صفحة 17

49,563 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بإطلالة مساحات خضراء - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي B2 فيو وايد جاردن

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٩٠٬٧٣١ جنيه

    شقة B15 مدينتي استلام فوري بأقساط 7 سنوات بجوار Ci

    Wealthiest Real Estate management logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف استلام فوري تشطيب كامل موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٤٠٬٩٧٤ جنيه

    شقة فى قلب المستقبل بفيو مفتوح واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٥٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • جازورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٦٧٬٧٨٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو لقطه للبيع في كمبوند مفيدا

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز مرحله كلاستر168 متر

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع متشطبه ومفروشه بالكامل فى هايد بارك

    Century for Project Management logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقساط ميسرة بموقع مميز و خطة سداد مرنة أفيلين

    why solutions logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤١٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيييفات فى تلال ايست التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • ستون هيلز من رويا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,فيفث سكوير

    2 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن 135م في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في مفيدا

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 124م في مدينتي B6 بجوار الخدمات

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي في B11 تشطيب خاص.

    MA Ville logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري - بموقع مميز جدا - جراج

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • أكاسا ألما

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٧٨٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    DAR Al Alamia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٢٥٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل-OIA Compound

    Feeds logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي أوريجامي جولف فيو لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز بإطلالة رائعة على المناظر الطبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اللوتس الشمالية ثالث نمرة من التسعين

    AMG. logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش كامل في إيستاون سوديك

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • ريڤرز بارك - آليڤا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٩٣٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند سوان لايك حسن علام

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات بمقدم مميز و أقساط ميسرة

    why solutions logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري متشطب بالمطبخ و التكييفات

    why solutions logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٨٤٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن بموقع مميز في بلومفيلدز بأنظمة سداد مرنة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو ريفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 4 غرفة