شقق للبيع في القاهرة, صفحة 169

49,609 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 230 متر حصه في الجراج بجوار حديقه الطفل

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزه للاستلام بالتقسيط علي 10 سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من حديقه الطفل للبيع 230 متر حصه في الجراج

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96م للبيع بمدينتي B7 فيو جاردن البيع بالتكيفات

    أبو ظبي العقارية logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو هايد بارك موقع مميز

    NIFE Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٥٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مميزه جدا للبيع بكمبوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من مكرم عبيد وحديقه الطفل 230م حصه في الجراج

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ليك فيو ريزيدنس بإطلالة مباشرة على البحيرة

    NIFE Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٩٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو 1.1

    NIFE Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B6 مدينتي وايد جاردن فيو وتشطيبات خاصة مميزة

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من حديقه الطفل للبيع 230 متر حصه في الجراج

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن B10 مدينتي تشطيب ألترا سوبر لوكس

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر شقه 4نوم كورنر باميز لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع سوديك ايستاون جاردن

    NIFE Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة أرضي بحديقة خاصة للبيع في Eastown ريزيدن

    KRE investments logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية B12 مدينتي تشطيب فاخر وسعر لقطه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٢٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138 متر بوان قطاميه فيو امامي تشطيب الترا لوكس

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوB7 مدينتي استلام فوري وتشطيب سوبر لوكس

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في البنفسج فيلات | مدخل خاص وحديقة

    KRE investments logo image

    البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٧٥م للبيع بمدينتي B2 تشطيب فندقي بالمطبخ

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه فوري بكاش 5 مليون ونصف - جاهزه للسكن

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٢٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش تحفه 220م خطوات لعباس العقاد بسعر مم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد حسنين هيكل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135 م للبيع بمدينتي B1 فيو الخدمات والمسجد

    أبو ظبي العقارية logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع فى كمبوند avenue90 فيو مميز

    متصدر

    Century for Project Management logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 128 متر اطلالة مميزة 2 غرفة نوم - الباتيو اورو

    Cairo Gate Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٧٩٦ جنيه/متر مربع