شقق للبيع في القاهرة, صفحة 170

49,609 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز بكمبوند البارون سيتي

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة بالكامل بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في سما - فيو جاردن بسعر مميز

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 160م +جاردن 80م استلام فوري الان

    Bright logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقه تشطيب كامل بحري فى ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168 متر اطلالة خضراء 3 غرف نوم تشطيب كامل

    Cairo Gate Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    شارع 217, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٥٠م سوبر لوكس في مربع الوزراء بالشيراتون

    New Avenue Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بمطبخ في ماونتن فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب مميز بتكيفات فوري ع حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بموقع مميز فى ماونتن ڤيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند معادي جاردنز اول سكن

    Chances Real Estate logo image

    معادي جاردنز, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بڤيو مميز في كمبوند ماونتن ڤيو

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥١٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة الطابق التانى فى ماونتن ڤيو موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٦٢٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بموقع مميز فى ماونتن ڤيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقه تشطيب كامل بحري فى ماونتن فيو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب مميز و سعر لقطة في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بڤيو مميز في كمبوند ماونتن ڤيو

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٣٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل بتكيفات فوري بالسعرالقديم

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب مميز للبيع فوري ف ماونتن فيو هايدبارك

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز 171 متر رائعة 3 نوم الترا لوكس

    Cairo Gate Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك الأن-شقة للبيع في كمبوند المعادي جاردنز

    Chances Real Estate logo image

    معادي جاردنز, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع فى 90 avenue بفيو مميز جدا

    Century for Project Management logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع