شقق للبيع في القاهرة, صفحة 168

49,609 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 170م بجراج وان قطاميه بسعر مميز لسرعه البيع

    Homes Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري & لوكيشن مميز & مقدم و اقساط

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 350,000 استلم شقه 145م في العاصمه R8

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بموقع مميز 189م في ايست تاون

    AK Circle logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه 2نوم وحمام مساحه96مترb11 تشطيب خاص

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 105م كومبوند وان قطاميه معمار المرشدى

    Homes Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص الاسعار شقة بجاردن للبيع في هاب تاون حسن علام

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 126 م بمنطقة زهرة العاصمة _ بمدينة بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٩٦٬٥٥٠ جنيه

    شقةB14مدينتي بارك فيو وأقساط حتى12سنة بأفضل مميزات

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٤٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٦٠٬٥١٢ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز ( تراسس)

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 165م وان قطاميه فيو مميز جدا بسعر رائع

    Homes Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٧٥ م للبيع بمدينتي B3 تشطيب خاص اول سكن

    أبو ظبي العقارية logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 211 م للبيع بمدينتي B1 تشطيبات خاصه سوبر لوكس

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٥٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في سراي مدينه مصر

    iHome logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٥٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة على البحيرة للبيع في ريجنتس بارك

    Redefine logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٣ متر مربع

    ٩٨٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الباتيو أورو شقة للبيع إطلالة على البول

    Cairo Gate Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز 110م تطل على الاندسكيب

    AK Circle logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر فيو Landscape + قسط 15 سنه ( 150م )

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 107م كومبلكس قطاميه جيت استلام فورى

    Homes Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إل باتيو أورو شقة للبيع نصف تشطيب 168 متر

    Cairo Gate Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة أرضي متشطبة بالكامل للبيع في فيفث سكوير

    Smart Assets Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٦٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م للبيع في مدينتيB3 فيو شارع وبجوار الخدمات

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في سراي مدينه مصر

    iHome logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٤٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٨٧٬١٤٥ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز ( ليك سايد )

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 125م قطاميه جيت \ 3 غرف \ تقسيمه مميزه

    Homes Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع