شقق للبيع في القاهرة, صفحة 164

49,609 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري فيو قطامية ديونز - الأندلس

    LevelA logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤١٢٬٢٠٠ جنيه

    138م ارضى بجاردن بيتا جرينز مستقبل سيتى ـ مدينتى

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٦٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل تسليم 2028 سافاير ريزيدنسز

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٠٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل دور أرضي مع حديقة استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز بإطلالة مفتوحة على المناظر الطبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في دبليو سيجنتشر - ووتر واي

    New Avenue Real Estate logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٩٢٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب الدور الرابع استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٩٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي علوي + للبيع الترا سوبر لوكس | الأندلس

    LevelA logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط على 8 سنوات في جولدن سكوير - سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٩٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٥١٬٣٧٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع تراس موعد التسليم 10/2027

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس شقة استلام فورى علي حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط على 8 سنوات في جولدن سكوير - سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٩٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري نصف تشطيب للبيع في كومبوند المسشتارين

    New Avenue Real Estate logo image

    المستشارين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٢٠٠ جنيه

    151م استلام فورى بيتا جرينز مستقبل بسور لمدينتى

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي جاهزة للسكن متشطبة مع حديقة في غاليريا

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٩٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري - الأندلس التجمع الخامس

    LevelA logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 78م بجوار الكرفت زون B12

    Makka Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في كمبوند ذا آرك

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا أرك بيزنس ديستريكت, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالكامل - تقسيط علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 203 متر امامي غيو مفتوح للبيع من المالك

    أميرة الشروق logo image

    المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬١٢١٬١٥٢ جنيه

    للبيع في سيتي جيت شقة كاملة التشطيب استلام 2028

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع سعر مميز في سراي مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حديقة خاصة واستلام فوري

    Susqual Management logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٠٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل مع حديقة - سيتي جيت سافاير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه بسعر لقطه في اميز مواقع مدينتيB12

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع