شقق للبيع في القاهرة, صفحة 13

49,253 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه بجاردن فيMV ب1.5مليون مقدم او كاش9

    Property Hills... logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في لا فونتين - القاهرة الجديدة

    Akar Town Real Estate logo image

    لافونتين, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع باقل سعر في بيت الوطن

    El Kateb Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدًا للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن موقع مميز هايد بارك التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • ساج

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٥٤٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Squares Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 4 غرفة

  • 5

    شقة

    ٦٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو غرفة بحديقة في مرحلة جراند بارك ريزيدنس

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل قريبة من الخدمات

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة في مرحلة بارك كورنر تشطيب كامل

    Hyde Park Developments logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • سكاي كابيتال فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Better House
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    3 - 5 غرفة

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري متشطبه في الباتيو اورو - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للمعاينه الان في الـR7 بأقل سعر+قسط 10 س

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٣٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٧٠ متر تكمله اقساط وان قطاميه دائرى المعادى

    Homes Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر في الـR8 العاصمه بأقل مقدم+قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب فيو مفتوح يعطي إحساس بالراحة والخصوصية

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • دو

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠١٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 2 غرفة

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ١٣٠م المعراج العلوى زهراء المعادى سوبرلوكس

    Homes Real Estate logo image

    شارع الكورنيش, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم للبيع بأميز لوكيشن في شيراتون+ قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٩٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي اللاجون بالحي الدبلوماسي وبأقساط تصل لـ12س

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126 متر بسعر مميز فيو مفتوح فى ديستريكت 5

    MD Signature logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في كمبوند نيوم -مستقبل سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٦٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • تيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٧٢٬٩٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالقرب من هايد بارك بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٣٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149م استلام فوري فيومميزموقع مميز(سعرلايقارن)

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٦٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و تكملة اقساط استلام سنة دور متكرر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فورا شقتك 2نوم على شارع التسعين مباشرة

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى وأقساط ميسرة - إطلالة على المساحات

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • جوار

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٦٠٬٢٣٩ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جوار

    1 - 3 غرفة