شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 36

4,970 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة بجاردن للبيع موقع مميز جدا في لافينير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا 67م لوكيشن مميز في بلومفيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 170م في المستقبل استلام اخر السنه ب 4M

    S signature logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري سعر لقطة فيو على أكبر وايد جاردن

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٢٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل موقع في هاب تاون - إطلالة رائعة بأحسن سعر

    Edge Real Estates logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز موقع مميز جدا

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز جاهزه للاستلام 198متر

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٦٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي فيو فيلا ولاندسكيب بسعر مميز

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلد جاهزه للاستلام-الداون تاون

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مستقبل سيتي

    Empire real estate and investment logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مستقبل سيتي 149متر

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٦٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام السنه دي باقل سعر في المستقبل

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كلاستر 131 بي 5مليون للبيع

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 162 متر استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٦٣٬٨٢٨ جنيه

    شقة من 3 غرف نوم في بلوم فيلدز في بمقدم 3,626,500

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    إس فيلا جاردن كورنر بالتقسيط حتى 2031 فى سراي

    Do estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع شقه 198 متر استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٢٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مزدوجة - تشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة للبيع بالمستقبل سيتي

    Gold Routes logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في سراي بالقاهرة الجديدة سعر 5.500!

    Realtors logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري بفيو مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٩٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز للبيع في كمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي التجمع الخامس 182م 3 غرف

    4C Real Estate logo image

3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استدديو للبيع استلام فوري امام مدينتي بسعر ميتفوتش

    Mr .Estates logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الجاهزة للسكن مع امكانية التقسيط

    Do estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع