شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 158

5,009 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالتكيفات فى موقع مميز _ سوديك

    IRTKAZ logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٨٧٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٩٦٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٩٠ م ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4غرف بأميز لوكيشن امام مدينتي بالمستقبل+5%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط حتي 12 سنة امتلك شقة في موقع مميز مقدم 5%

    Tradmark Real Estate logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في مونتي نابوليوني المستقبل

    Adviser Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٨٢٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزة للمعاينه الان في زيزينيا المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مميز بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 203 متر بسعر لقطه للبيع بسر لقطه

    Rakar Investments logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٠٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5 % و استلام سنه و تقسيط علي اطول فترة سداد

    Tradmark Real Estate logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لُقطة في كمبوند لافينير – المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بجوار مدينتي/ مقدم 890الف/ع 12سنة

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م بأميز لوكيشن وأقل سعر ومقدم في أليفا

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٠٠ متر غرفتين في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 10% في مونتي نابوليوني المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لافينير – المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن استلام فورى بسعر لقطه فى المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن 3نوم بدون مقدم وبأقل سعر بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% احجز وحدتك متشطبه بالتكيفات_ سوديك

    IRTKAZ logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 10% في مونتي نابوليوني المستقبل

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند كابيتال جاردنز استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٩٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم احجز شقتك متشطبه وعلى اطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٩٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في حسن علام المستقبل متسلمة

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط حتي 12 سنة امتلك شقة في موقع مميز مقدم 5%

    Tradmark Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع