شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 156

5,009 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٩٬٠٢٨٬٥٤٩ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في القاهرة الجديدة بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٢٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 161م استلام فوري مرحلة Clusters

    Mrkt Shake logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاند سكيب أقل سعر في الماركت في جرين فالي

    Smart Step logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 280الف امتلك ستوديو برايم لوكيشن امام مدينتي

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع بأفضل سعر في الماركت في لافينير

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم للبيع في سراي مدينة المستقبل

    Held Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف 182m3غرف 4حمام اكبر مساحة في سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 170 م في سراي بأفضل و اوسع فيو عالهاب

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٣٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٩٩٬٨١٧ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كمبوند في المستقبل سيتي,تقسيط

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٧٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نصف تشطيب للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة – 2 غرفة للبيع اميز لوكيشن في سراي

    ERE logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة – 2 غرفة للبيع في كمباوند سراي

    ERE logo image

2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣غرف اقرب استلام في ساراي

    ERE logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بسعرلقطة في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٥٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط بمقدم 5 %

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة جادرن لافينير برايم لوكيشن بسعر رائع

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 122م في سراي S1 فوري خالصة اقساط وصيانة

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر في الماركت لشقة 223 م نصف تشطيب دابل فيو

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 161م استلام فوري مرحلة Clusters

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة للبيع بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بجادرن في لافينير بسعر مغري

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي S1 استلام فوري بمساحة كبيرة

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٤٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومبوند سراي موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٥٬٨٤٤ جنيه

    ستوديو 70م استلام فوري مرحلة Clusters

    Mrkt Shake logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه باقل سعر مع بيتا بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٢٬٨٣٥ جنيه/متر مربع